Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

XI regionalna wystawa przyrodniczo-łowiecka

2018-05-09 14:52:30 (ost. akt: 2018-05-09 15:01:31) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: jedwabno.olsztyn.lasy.gov.pl

Już 19 maja 2018 r. po raz kolejny odbędzie się wystawa najciekawszych trofeów łowieckich z sezonu 2017/2018 z Warmii i Mazur... A to wszystko tylko w Nadleśnictwie Jedwabno!

Oprócz wyeksponowanych najpiękniejszych trofeów łowieckich zapewniamy wiele atrakcji dla każdego - zarówno starszych jak i młodszych. Wielbicieli wszystkich czworonogów na pewno zainteresuje pokaz ras psów myśliwskich a fanów skrzydlatych przyjaciół i sokolnictwa ucieszy profesjonalny pokaz sokolnictwa. Ponadto amatorzy mechanizacji ucieszą oko pokazem prac maszyn leśnych prezentowanych przez ZPHU "FALCO" oraz ekspozycją samochodów terenowych z możliwością jazdy testowej. Pasjonaci dziczyzny i zdrowej żywności w ramach projektu "Zdrowa żywność z Polskich lasów" ucieszą podniebienie degustując wyroby wędliniarskie z dziczyzny oraz gulasz z dzika.

W czasie wystawy będzie można podziwiać lub zakupić artykuły wykonane z poroża oraz dzieła lokalnego rzeźbiarza . Pojawi się także pszczelarz, który zdradzi nam kilka tajemnic o pracy w pasiece i pszczołach. Nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwać będzie grupa ratunkowa Autrimpus, która prowadzić będzie również pokazy pierwszej pomocy.

Z myślą o najmłodszych przewidziano wiele ciekawych atrakcji, rozrywek i konkursów. Pociechy i ich rodzice będę mogli zmierzyć się z kołem garncarskim, rysować na drewnianych krążkach i przespacerować się po ścieżce zmysłów a na koniec zregenerować siły przy ognisku i ciepłej zupie.

Wystawa jest imprezą otwartą dla wszystkich a organizatorzy, czyli Nadleśnictwo Jedwabno, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie gwarantują, że nikt nie będzie się nudził!

Serdecznie zapraszamy do Jedwabna już 19 maja!
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages