Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

„ZRYW” Jedwabno i „Tanecznik” podpisali umowy na realizację zadań publicznych

2018-03-18 13:26:37 (ost. akt: 2018-03-18 13:28:28)

Autor zdjęcia: UG Jedwabno

Podpisano już pierwsze umowy na realizację zadań publicznych. Łączna suma wynosi 70 tys. zł. Przedstawiono 11 ofert na realizację tych zadań.

W poniedziałek 12 marca Wójt Gminy Jedwabno Sławomir Ambroziak podpisał pierwsze umowy na realizację przez stowarzyszenia zadań publicznych w 2018 r.na terenie gminy Jedwabno. Łączna suma, zagwarantowana w budżecie na realizację zadań publicznych wynosiła 70 tys. zł. W konkursie określono dwa rodzaje zadań, na które można było otrzymać samorządowe pieniądze.
Do złożenia ofert przystąpiło 7 organizacji, które przedstawiły łącznie 11 ofert na realizację działań w zakresie kultury i sportu.
Podpisane umowy dotyczą działań, które zrealizowane zostaną przez Stowarzyszenie Kulturalne „Tanecznik” w Jedwabnie. A mianowicie: uroczyste obchody 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Jedwabno”, które odbędą się już 7 kwietnia oraz „IV Festiwal Folklorystyczny Jedwabno 2018” zaplanowany na dzień 5 sierpnia. Drugim stowarzyszeniem, z którym Gmina Jedwabno zawarła umowę jest Klub Sportowy „ZRYW” Jedwabno, realizujący w 2018 r. na terenie gminy Jedwabno działanie pn. „Szkolenie dzieci i młodzieży”.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages