Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

„Kormorany 2017” rozdane

2018-02-01 15:55:39 (ost. akt: 2018-02-01 15:58:04)

Autor zdjęcia: GOK w Jedwabnie

Po raz 12-ty odbyła się edycja Gali „Kormorany 2017”. Jej celem jest podziękowanie ludziom dobrej woli za szczodre serca, bezinteresowną pomoc i wspieranie inicjatyw kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i charytatywnych.

Jako pierwsi podziękowania otrzymali pozytywnie usposobieni, którzy wyrażają chęć niesienia bezinteresownej pomocy wszelakich działań w Gminie Jedwabno. W tym gronie znaleźli się: Agata Tyc, Joanna Gawryszewska i Grzegorz Grzegorczyk. Nagrodę „SUPERKORMORAN 2017” w kategorii Sponsor otrzymała Pani Grażyna Tomczak i jej Hotel Natura Mazur, który odgrywa duże znaczenie gospodarcze i promocyjne dla Gminy Jedwabno. W kategorii Wspierający Działania Kulturalne nagrodę „SUPERKORMORANA 2017” otrzymała Pani Teresa Kowalczyk i Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Szuci za inicjowanie i organizowanie przedstawień teatralnych oraz innych działań na rzecz Sołectwa Szuć i Gminy Jedwabno. „SUPERKORMORANA 2017” zdobyło również Sołectwo Nowy Dwór za organizowanie od wielu lat oryginalnych letnich festynów sołeckich,całorocznej działalności świetlicy wiejskiej bogatej w zajęcia stałe i imprezy okolicznościowe. W tym roku Kapituła „Kormoranów 2017” wprowadziła nową kategorię: Wolontariusz powiększając grono nagrodzonych o osobę, która znaczną część swojego wolnego czasu poświęca na opiekę nad zwierzętami, bierze czynny udział w kreowaniu pracy Przytuliska w Jedwabnie oraz przy realizacji działań wynikających z Kalendarza Imprez Gminy Jedwabno.W tej kategorii nagrodzono Panią Ewę Rusinowską. Kapituła „Kormoranów 2017” w tym roku postanowiła ufundować dwie nagrody specjalne „KORMORAN 2017”, które otrzymali Pan Zenon Jagiełło i Pan Piotr Bera za pomysł, przygotowanie i realizację dwóch Gali Boksu Amatorskiego oraz zaszczepienie w społeczności naszej gminy woli uprawiania sportów walki. Wszystkie nagrody wręczył, w towarzystwie Pani Sylwii Jaskulskiej, Pan Sławomir Ambroziak – Wójt Gminy Jedwabno.
Po emocjonującej gali wystąpił Jarosław Chojnacki. Przybyli mogli też obejrzeć wystawę p.t. „Z Pasymskiego Skarbca” i wysłuchania prelekcji Księdza Witolda Twardzika o rewitalizowanych starodrukach przez Parafię Ewangelicką w Pasymiu.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages