Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Sport przeciwko agresji

2016-12-02 12:50:30 (ost. akt: 2016-12-02 09:51:46)

Autor zdjęcia: Arch. UG Jedwabno

W miesiącach październik – listopad w świetlicy wiejskiej w Witowie Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jedwabnie realizowała projekt socjoterapeutyczny z elementami sportu pn. „Sport przeciwko agresji”.

W ramach działań 19 uczestników - dzieci i młodzież z miejscowości Witowo - miało okazję brać udział w zajęciach socjoterapeutycznych, prowadzonych przez Dorotę Lemańską i Annę Sojak oraz zajęciach sportowych prowadzonych przez Marcina Zapadkę.
Podczas podsumowania projektu, 26 listopada 2016 r., wójt gminy Jedwabno Sławomir Ambroziak wraz z prowadzącymi projekt przekazali na ręce sołtysa sołectwa Witowo Halinie Salamońskiej sprzęt sportowy do wykorzystywania przez mieszkańców. Ponadto każdy uczestnik zajęć otrzymał upominek w postaci sprzętu sportowego. Dodatkowo na placu zabaw w Witowie zostały zakupione i zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej.
- Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie i aktywnie - zapewniają uczestnicy projektu. - Ucieszyliśmy się z nagród i z siłowni, która została dla nas zakupiona i z której będą mogli korzystać mieszkańcy. Będziemy teraz aktywnie spędzać czas - zapewniali.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij[/
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages