Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

VIII Regionalna Wystawa Przyrodniczo-Łowiecka

2015-05-05 12:08:18 (ost. akt: 2015-05-05 12:11:30)

Skorzystaj z zaproszenia leśników z Jedwabna i weź udział w VIII Regionalnej Wystawie Przyrodniczo-Łowieckiej, która odbędzie się w sobotę 16 maja w Izbie Edukacji Leśnej przy Nadleśnictwie Jedwabno.

Startujemy od godziny 10.00

Na ten dzień leśnicy zaplanowali mnóstwo atrakcji, dlatego też wystawa będzie otwarta już od godziny 10.00, natomiast oficjalne otwarcie połączone z emisją najnowszego filmu o cietrzewiach z poligonu Muszaki zaplanowano na godz. 11.00. Bogaty program imprezy powinien zapewnić kilka ładnych godzin dobrej zabawy.

Gratka dla myśliwych i nie tylko

Jak przystało na wystawę przyrodniczo-łowiecką będzie można zwiedzić bogatą ekspozycję najpiękniejszych i najciekawszych trofeów łowieckich, głównie poroży jeleni z terenu Warmii i Mazur. Będą również unikalne trofea myśliwskie wypożyczone specjalnie na tę okazję z prywatnych zbiorów kolekcjonerskich. Zmotoryzowani myśliwi a także wszyscy fani czterech kółek będą mogli popróbować jazdy testowej najnowszymi modelami legendarnej marki JEEP .

Oferta dla najmłodszych

Dla dzieci i młodzieży przewidziano wiele rozrywek, między innymi strzelanie z łuku, możliwość jazdy segwayami, gry i zabawy na stoiskach nadleśnictwa. Największą jednak atrakcją będą pokazy sokolnicze, które dają niecodzienną możliwość obserwowania dużych ptaków drapieżnych w akcji.

Coś dla ducha coś dla ciała

W myśl tej zasady każdy będzie mógł popróbować kiełbasy myśliwskiej przygotowanej na oczach gości przez wytrawnego podróżnika, myśliwego i dziennikarza Wojtka Charewicza. Pokazy kulinarne poprzedzi koncert zespołu sygnalistów myśliwskich „Leśna Brać”, koncertujących m.in. w Belwederze dla prezydenta RP czy ostatnio w Pałacu ONZ w Genewie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Wystawa jest imprezą otwartą dla wszystkich a organizatorzy, czyli Nadleśnictwo Jedwabno, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie gwarantują, że nikt nie będzie się nudził.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages