Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Ciekawe spotkanie z przyrodą

2014-03-05 12:36:24 (ost. akt: 2014-03-05 13:08:32)

W sobotę 15 marca w Izbie Edukacji Leśnej Nadleśnictwa Jedwabno odbędzie po raz siódmy Regionalna Wystawa Przyrodniczo- Łowiecka. W ubiegłym roku w tym wydarzeniu uczestniczyło kilkaset osób.

W spotkaniu z przyrodą w Izbie Edukacji w Jedwabnie uczestniczą nie tylko myśliwi i leśnicy, ale także ludzie na co dzień nie związani z lasem. Wszystkich łączy wspólna miłość do przyrody i chęć obcowania z naturą. Wystawa w Nadleśnictwie Jedwabno co roku cieszy się niemalejącą popularnością. O to, aby spotkanie było wyjątkowe dbają organizatorzy - Nadleśnictwo Jedwabno, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie, a także Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. Spotkanie w Jedwabnie to także doskonała okazja do pokazania, że łowiectwo to nie tylko polowania, ale także ważny element skutecznej ochrony środowiska naturalnego. Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W specjalnym pomieszczeniu będzie można podziwiać medalowe trofea łowieckie, wystawy fotografii przyrodniczej, malarstwo i rzeźbiarstwo o tematyce łowieckiej. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników motoryzacji- pokazów motocykli dawnych i jazd testowych najnowszymi modelami samochodów. Ponadto w programie przewidziano gry i zabawy nie tylko dla dzieci, a także pokazy i porady kuchni myśliwskiej Wojciecha Charewicza.
Podczas sobotniego spotkania nie zabraknie także koncertu myśliwskiej w wykonaniu Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Leśna Brać”.
Początek wystawy zaplanowano na godz. 12. Wstęp wolny.

Grzegorz Siemieniuk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages